WPtouch Pro 3.0 - en to he_IL translation catalogue (434 entries)

en: % responses
he_IL: % תגובות

en: %d by %d pixels
he_IL: %d על %d פיקסלים

en: %d by %d pixels (PNG)
he_IL: %d על %d פיקסלים (PNG)

en: %d queries in %0.1f ms
he_IL: %d שאילתות תוך %0.1f ms

en: %s Change Log
he_IL: %s שינויים אחרונים

en: %s Theme Options
he_IL: %s הגדרות ערכת נושא

en: %s at %s
he_IL: %s בשעה %s

en: %s results
he_IL: %s תוצאות

en: %sCategories &rsaquo;%s %s
he_IL: %sקטגוריות &rsaquo;%s %s

en: &laquo; previous in gallery
he_IL: &laquo; הקודם בגלרייה

en: (Scaled by themes to fit logo areas as needed)
he_IL: (שינו הגודל ע"י ערכת הנושא להתאמת האזור עבור הלוגו לפי הצורך)

en: (Scaled for retina displays)
he_IL: (הותאם לתצוגת retina )

en: 1 day until
he_IL: יום אחד עד

en: 1 month until
he_IL: עוד חודש עד

en: 1 response
he_IL: תגובה אחת

en: 1st time visitors see desktop theme
he_IL: מבקרים בפעם הראשונה יראו את האתר בגרסתו הרגילה

en: 404 Not Found
he_IL: 404 הדף לא נמצא

en: 7 days until
he_IL: 7 ימים עד

en: A glossy effect will automatically be applied to icons for iOS devices.
he_IL: אפקט אייקונים מבריקים יתווסף בצורה אוטומטית למכשירי iOS

en: A new version of WPtouch Pro is available.
he_IL: גרסה חדשה עבור WPtouch Pro זמינה.

en: Above post content
he_IL: מעל לתוכן הכתבה

en: Above the page content
he_IL: מעל לתוכן העמוד

en: Account & Downloads
he_IL: חשבון & הורדות

en: Account E-Mail Address
he_IL: כתובת דוא"ל של החשבון.

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Activation Complete. Enjoy WPtouch Pro!
he_IL: האקטוב הושלם. תהנה מ WPtouch Pro!

en: Active Pages
he_IL: עמודים פעילים

en: Active menus used in this theme.
he_IL: תפריט אקטיבי נמצא בשימוש בערכת נושא זו.

en: Ad Presentation
he_IL: מצגת מודעה

en: Add a light noise effect to the drop-down menu and theme background
he_IL: הוסף אפקט light noise לתפריט הנפתח ועבור הרקע של ערכת הנושא

en: Add a noise effect to the header and theme background
he_IL: הוסף אפקט רעש עבור הכותרת העליונה והרקע של ערכת הנושא

en: Add glossy icon effect
he_IL: הוסף אפקט של אייקון מבריק

en: Add or edit your active sites, or upgrade your license
he_IL: הוסף או ערוך את האתרים הפעילים שלך, או שדרג את הרישיון שברשותך

en: Add tablet support
he_IL: הוסף תמיכה בטאבלט

en: Adding additional user-agents will force WPtouch Pro to be active for matching browsers.
he_IL: הוספת עוד user-agents יאלץ את WPtouch Pro להיות פעיל עבור דפדפנים נוספים עם אותם user-agents

en: Admin Mode
he_IL: מצב אדמין

en: Admin panel settings shown
he_IL: פנל האדמין הוצג

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Advertising
he_IL: פרסום

en: Allows visitors to switch from your desktop theme to your mobile theme. You can also customize the placement of Switch buttons by placing the wptouch_desktop_switch_link() template tag somewhere in your desktop theme.
he_IL: אפשר למבקרים לעבור מהאתר הרגיל לאתר המותאם לנייד. בנוסף תוכל להתאים את מיקום כפתור המעבר בין האתרים ע"י מיקום התגית wptouch_desktop_switch_link() אפה שתרצה בערכת נושא של האתר הרגיל.

en: Alt Menu
he_IL: תפריט אלטרנטיבי

en: Alternate Menu
he_IL: החלף תפריט

en: And boom. You're done.
he_IL: ובום, סיימת.

en: Archives &rsaquo; %s
he_IL: ארכיון &rsaquo; %s

en: Auto-detect
he_IL: זיהוי אוטומטי

en: Automatically backup settings to the %s folder
he_IL: גבה הגדרות בצורה אוטומטית לתוך הספרייה %s

en: Automatically inserted
he_IL: נוסף אוטומטית.

en: Automatically slide
he_IL: מצגת אוטומטית

en: Backup &amp; Import
he_IL: גיבוי &amp; יבוא

en: Below post content
he_IL: מתחת לתוכן הכתבה

en: Below the page content
he_IL: מתחת לתוכן העמוד

en: Blog
he_IL: בלוג

en: Blog Listings
he_IL: תצוגת בלוג

en: Blog listings
he_IL: תצוגת בלוג

en: Branding
he_IL: מיתוג

en: BraveNewCode on Twitter
he_IL: BraveNewCode ב טוויטר

en: Browser Behaviour
he_IL: התנהגות הדפדפן

en: Browser Fonts
he_IL: פונטי דפדפן

en: By
he_IL: נכתב על ידי

en: By %s
he_IL: על ידי %s

en: CSS Effects
he_IL: אפקטים CSS

en: CSS only (HTML5 videos)
he_IL: CSS בלבד (וידאו HTML5)

en: Call Us
he_IL: התקשר אלינו

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Categories and tags
he_IL: קטגוריות ותגיות

en: Categories only
he_IL: קטגוריות בלבד

en: Check All
he_IL: סמן הכל

en: Check out what's new in the WPtouch Pro update change log
he_IL: ראה מה חדש ברשימת השינווים עבור העדכון ל WPtouch Pro

en: Check that spelling, one more time.
he_IL: בדוק את האיות, פעם נוספת.

en: Choose a Google font pairing designed for this theme, or default browser fonts.
he_IL: בחר בפונט של גוגל אשר נמצא מתאים עבור ערכת נושא זו, או בפונטים ברירת מחדל של הדפדפן.

en: Choose a menu
he_IL: בחר תפריט

en: Choose a service
he_IL: בחר שירות

en: Click to view screenshots
he_IL: לחץ כדי לצפות בתצלומי מסך

en: Color scheme
he_IL: ערכת צבעים

en: Comma separated by category name
he_IL: מופרד בפסיק על ידי שם הקטגוריה

en: Comma separated by tag name
he_IL: מופרד בפסיק על ידי שם תגית

en: Comma-separated list of post/page IDs
he_IL: רשימה מופרדת בפסיק עבור זהויות של כתבות/עמודים

en: Compatibility
he_IL: תאימות

en: Continuous slide
he_IL: מצגת אין סופית

en: Copy
he_IL: העתק

en: Core Settings
he_IL: הגדרות ליבה

en: Creates a debug file to help diagnose installation issues.
he_IL: יוצר קובץ ניפוי כדי לסייע באיתור תקלות.

en: Custom Ads
he_IL: פרסומות מותאמות

en: Custom Code
he_IL: קוד מותאם אישית

en: Custom Content
he_IL: תוכן מותאם אישית

en: Custom Icons
he_IL: אייקון מותאם אישית

en: Custom Post Support
he_IL: תמיכה עבור כתבה מותאמת אישית

en: Custom Post Types
he_IL: סוגי כתבות מותאמות אישית

en: Custom Slug or URL
he_IL: כתובת או Slug מותאם אישית

en: Custom Stylesheet
he_IL: stylesheet מותאם אישית

en: Custom User-Agents
he_IL: User-Agents מותאם אישית

en: Custom footer content (HTML is allowed)
he_IL: תוכן מותאם אישית עבור כותרת תחתונה  (מותר להשתמש ב HTML)

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default (same as WordPress)
he_IL: ביברת מחדל ( בדומה ל WordPress )

en: Default Icon
he_IL: אייקון ברירת מחדל

en: Delete
he_IL: מחק

en: Desktop / Mobile Switching
he_IL: מעברים בין אתר שולחן העבודה/ נייד

en: Desktop Theme
he_IL: ערכת נושא של האתר הרגיל

en: Desktop Version
he_IL: גלישה באתר הרגיל

en: Desktop theme colors
he_IL: צבעי ערכת נושא של האתר הרגיל

en: Desktop theme switch buttons
he_IL: כפתור מעבר עבור ערכת נושא באתר הרגיל

en: Directory Problem
he_IL: בעיית תיקיה

en: Disabled
he_IL: מבוטל

en: Display %sPowered by WPtouch Pro%s in footer
he_IL: הצג %sPowered by WPtouch Pro%s בכותרת תחתונה

en: Displayed below homepage content
he_IL: מוצג למטה תוכן עמוד הבית

en: Do not load WPtouch Pro on these URLs/Pages
he_IL: אל תטען את WPtouch Pro בכתובות/עמודים אלו

en: Documentation
he_IL: מסמכים

en: Download Backup File
he_IL: הורד קובץ גיבוי

en: Drag icons to associate them with menu items
he_IL: גרור אייקונים בכדי לצרף אותם לפריטי תפריט

en: E-Mail
he_IL: דוא"ל

en: E-Mail address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Each permalink URL fragment should be on its own line and relative, e.g. "/about" or "/products/store"
he_IL: כל קט כתובת permalink (קישור יפה) צריך להיות בשורה משלו, לדוגמא ."/about" or "/products/store"

en: Enable %s
he_IL: אפשר %s

en: Enable Web-App Mode
he_IL: אפשר מצב אפליקציית Web

en: Enable custom post-type support
he_IL: אפשר תמיכה בסוג כתבה מותאם אישית

en: Enable debug log
he_IL: אפשר לוג עבור ניפוי שגיאות

en: Enable featured slider
he_IL: אפשר סליידר מובלט בראש העמוד

en: Enable persistence
he_IL: אפשר persistence

en: Enter a Slug (i.e. "/home") or a full URL path
he_IL: הכנס Slug (לדוגמא  "/home") או כתובת מלאה למיקום הרצוי

en: Enter a comma separated list of shortcodes to remove.
he_IL: הכנס רשימת shortcodes מופרדת בפסיק כיד להסיר אותם.

en: Enter a phone number and a homepage menu item for 'call us' will be shown.
he_IL: הכנס מספר טלפון ופריט מתפריט דף הבית כדי ש 'התקשר אלינו' יוצג.

en: Enter an address and a homepage menu item for 'find us' will be shown.
he_IL: הכנס כתובת ופריט מתפריט מסך הבית כדי ש "מצא אותנו" יוצג.

en: Enter any custom code here to be output in the theme footer.
he_IL: הכנס כאן שורות קוד מותאמים אישית אשר הפלט שלו יוצג בכותרת תחתונה .

en: Enter your app's %sApp Store ID%s
he_IL: הכנס את %sApp Store ID%s עבור האפליקציה שלך

en: Every time
he_IL: בכל פעם

en: Excluded categories
he_IL: קטגוריות שאינן נכללות

en: Excluded tags
he_IL: תגיות שאינן נכללות.

en: External link— open it in the browser?
he_IL: קישור חיצוני - האם לפתוח בדפדפן ?

en: Extra configuration is required. Add paths to your active WPtouch Pro theme CSS and Javascript files as files to ignore in WPMinify.
he_IL: נדרשים הגדרות נוספות, הוסף נתיב לערכת הנושא הפעילה של WPtouch Pro עבור קבצי CSS ו Javascript אשר נדרש להתעלם מהם ב WPMinify .

en: Extra configuration is required. The plugin must be configured to exclude the user agents that WPtouch Pro uses.
he_IL: נדרשים הגדרות נוספות, התוסף צריך להיות מוגדר כך שלא יכלול את ה user-agents ש WPtouch Pro משתמש בהם.

en: Featured Slider
he_IL: סליידר מובלט בתחילת העמוד

en: Featured slider images will be in grayscale for devices that support CSS filters.
he_IL: תמונות של הסליידר יהיו בגוון אפור עבור מכשירים עם תמיכה בפילטרים של CSS .

en: File link— Do you want to open it in the browser?
he_IL: קישור קובץ - האם תרצה לפתוח אותו בדפדפן ?

en: File tickets and get direct support for WPtouch Pro from BraveNewCode
he_IL: פתח תקלות וקבל עזרה ישירה עבור WPtouch Pro מ BraveNewCode

en: FitVids Method
he_IL: שיטת FitVids

en: Fluid-Width Method
he_IL: שיטת Fluid-Width

en: Follow %s on Twitter
he_IL: עקוב %s בטוייטר

en: Font style
he_IL: סגנון גופן

en: Footer Social Links
he_IL: לינקים לרשתות חברתיות בכותרת התחתונה של האתר

en: Front Page Message
he_IL: הודעת הדף הראשון

en: Front page alternate message
he_IL: הודעה אלטרנטיבית עבור הדף הראשון

en: Gathering information about available icon sets...
he_IL: אוסף מידע עבור סטים של אייקונים זמינים...

en: General
he_IL: כללי

en: Get Support
he_IL: קבלה עזרה

en: Get started with activation &raquo;
he_IL: התחל בתהליך האקטיבציה &raquo;

en: Google AdSense
he_IL: גוגל Adsense

en: Google Adsense
he_IL: גוגל Adsense

en: Grayscale images (CSS 3 effect)
he_IL: תמונות עם גוונים אפורים (אפקט CSS 3 )

en: HTML, JavaScript, statistics or custom code
he_IL: HTML, JavaScript, סטטיסטיקה או קוד מותאם אישית

en: Header Menu
he_IL: תפריט כותרת עליונה

en: Header background
he_IL: רקע עבור כותרת עליונה

en: Heads up!
he_IL: שים לב!

en: Helps you find slow pages/posts on your site.
he_IL: עוזר לך למצוא דפים/כתבות איטיות באתר שלך.

en: Hide browser address-bar on page load
he_IL: הסתר את שורת הכתובת בדפדפן בעת טעינת עמוד

en: Hides the browser address bar so that more of the mobile theme interface is shown.
he_IL: הסתר את שורת הכתובת כך שיוצג יותר מידע

en: Homepage Call Us
he_IL: דף הבית צור אתנו קשר

en: Homepage Location
he_IL: מיקום דף הבית

en: Homepage Menu
he_IL: תפריט דף הבית

en: Homepage Message
he_IL: הודעה בדף הבית

en: Homescreen Icons
he_IL: איקונים של מסך הבית

en: Icon Set
he_IL: סט אייקונים

en: Icon Sets
he_IL: סט אייקונים

en: Icon Upload
he_IL: העלאת אייקון

en: Icon Upload & Sets
he_IL: העלאת אייקונים וסטים

en: Icon title
he_IL: כותרת אייקון

en: If the title of your site is long, you can shorten it for display within WPtouch Pro themes.
he_IL: במידה וכותרת האתר שלך אורכה מדי, תוכל לקצרה כדי להבטיח תצוגה מיטבית בערכות נושא של WPtouch Pro

en: If you use a second menu in CMS, this text will be used for the drop-down button title.
he_IL: אם תשתמש בתפריט נוסף ב CMS, הטקסט הזה ישמש ככותרת הכפתור ברשימה הנפתחת

en: Ignored URLs
he_IL: כתובות להתעלמות

en: In the header
he_IL: בכותרת העליונה

en: Include file directly
he_IL: כלול את הקובץ באופן ישיר

en: Index and single post pages
he_IL: עמוד האינדקס וכתבה בודדת

en: Index pages only
he_IL: עמוד האינדקס בלבד

en: Install
he_IL: התקן

en: Install this Web-App on your [device]: tap [icon] then "Add to Home Screen"
he_IL: התקן אפליקציה אינטרנטית זו ב  [device]: לחץ [icon] ולאחר מכן "הוסף למסך הבית"

en: Installed
he_IL: הותקן

en: Installing...
he_IL: מתקין...

en: Introductory text
he_IL: טקסט מקדים

en: It will only reappear if you reset your WPtouch Pro settings.
he_IL: זה יופיע רק כאשר תאפס את הגדרות של WPtouch Pro .

en: Knowledgebase
he_IL: מאגר מידע

en: Landing Page
he_IL: העמוד הראשי שאליו יגיעו הגולשים לאתר

en: Language
he_IL: שפה

en: Leave a Reply
he_IL: השאר תגובה

en: Leave a Reply to %s
he_IL: השאר תגובה ל %s

en: License
he_IL: רישיון

en: License Details
he_IL: פרטי רישיון

en: Links
he_IL: לינקים

en: Load More Comments&hellip;
he_IL: טען תגובות נוספות&hellip;

en: Load more entries
he_IL: טען כתבות נוספות

en: Load more from this category
he_IL: טען כתבות נוספות מקטגוריה זו

en: Load more from this day
he_IL: טען כתבות נוספות מיום זה

en: Load more from this month
he_IL: טען כתבות נוספות מחודש זה

en: Load more from this year
he_IL: טען כתבות נוספות משנה זו

en: Load more in this section
he_IL: טען כתבות נוספות באזור זה

en: Load more search results
he_IL: תוצאות חיפוש נוספות

en: Load more tagged like this
he_IL: טען כתבות נוספות מתגית זו

en: Loading
he_IL: טוען

en: Loading remote images
he_IL: טוען תמונות מרוחקות

en: Log out
he_IL: התנתק

en: Logged in as
he_IL: מחובר כ

en: Mail
he_IL: דוא"ל

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Manage Account
he_IL: נהל חשבון

en: Manage My Licenses
he_IL: נהל את הרישיון שלי

en: Map address
he_IL: כתובת עבור המפה.

en: Max categories / tags
he_IL: קטגוריות/תגיות מקסימלית

en: Media Handling
he_IL: טיפול במדיה

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Menu Item
he_IL: פריט השייך לתפריט

en: Menu Setup
he_IL: הגדרות תפריט

en: Menu Tab Bar
he_IL: תפריט Tab Bar

en: Menus
he_IL: תפריט

en: Method to load file
he_IL: שיטה לטעינת קוב.

en: Miscellaneous
he_IL: שונות

en: Mobile advertising script
he_IL: סקריפט עבור פרסום בנייד

en: Name
he_IL: שם

en: New
he_IL: חדש

en: No categories or tags
he_IL: אין קטגוריות או תגיות

en: No icons have been uploaded yet
he_IL: לא נמצאו אייקונים שכבר הועלו

en: No notifications
he_IL: אין התראות

en: No plugins to disable.
he_IL: אין plugins לביטול .

en: No search results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות חיפוש

en: No thumbnails
he_IL: ללא תמונות ממוזערות

en: None
he_IL: אף לא אחד

en: Note
he_IL: הערה.

en: Notice Message
he_IL: הודעת הערה

en: Notice message contents
he_IL: תוכן הודעת התראה

en: Notifications
he_IL: התראות

en: Number of posts in post listings
he_IL: מספר הכתבות ברשימת הכתבות

en: Off
he_IL: מבוטל

en: On
he_IL: פעיל

en: Once you activate, this page will be hidden.
he_IL: לאחר אכתוב, הדף הזה יהיה מוסתר.

en: One or more required directories could not be created
he_IL: לא היה ניתן ליצור את הספרייה או הספריות הנדרשות

en: Only this category
he_IL: בקטגוריה זו

en: Only this tag
he_IL: בתגית זו

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Our Location
he_IL: המיקום שלנו

en: Overrides the WordPress Reading settings for "Blog pages show at most"
he_IL: עקוף את הגדרות הקריאה של WordPress עבור  "Blog pages show at most"

en: Overrides the WordPress settings for showing comments on pages.
he_IL: עקוף את הגדרות WordPress עבור הצגת תגובות בדפים.

en: Overview
he_IL: סקירה

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Palette
he_IL: לוח צבעים

en: Phone number
he_IL: מספר טלפון

en: Please %scontact us%s and let us know about it.
he_IL: אנא %sצור אתנו קשר%s והודיע לנו על כך.

en: Please paste your encoded settings below and save to restore your settings.
he_IL: אנא הדבק למטה את ההגדרות המקודדות שלך ושמור כדי לשחזר את ההגדרות שלך.

en: Plugin Licensing Terms
he_IL: תנאי רישיון של התוסף

en: Post thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות של הכתבה

en: Powered by %s%s%s
he_IL: מופעל על ידי %s%s%s

en: Preview Mode: %sOn%s
he_IL: מצב תצוגה: %sפעיל%s

en: Preview Theme
he_IL: תצוגה מקדימה של ערכת נושא

en: Preview mode
he_IL: מצב תצוגה

en: Product License Key
he_IL: קוד רישיון

en: Product Updates
he_IL: עדכונים

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Pull-down menu at top of pages
he_IL: משוך את התפריט כלפי מטה מראש העמוד

en: Read helpful tutorials and product articles to get the most out of WPtouch Pro
he_IL: קרא מדריכים שימושיים וכתבות עבור המוצר בכדי להפיק את המקסימום מ WPtouch Pro

en: Ready to upload
he_IL: מוכן להעלות

[ctx: Refers to a custom advertising service]
en: Custom
he_IL: מותאם אישית

[ctx: Refers to a custom landing page]
en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Regionalization
he_IL: ממד אזורי

en: Relative to your WordPress wp-content directory.
he_IL: ביחס לתיקיית ה WordPress wp-content שלך.

en: Reload
he_IL: טען מחדש

en: Remove these shortcodes when WPtouch Pro is active
he_IL: הסר את ה Shortcodes האלו כאשר WPtouch Pro פעיל

en: Requires at least 2 entries to contain featured images
he_IL: נדרש לפחות 2 ערכים המכילים תמונה ראשית

en: Reset
he_IL: אפס

en: Reset Settings
he_IL: אפס הגדרות

en: Restore Backup File
he_IL: שחזר קובץ גיבוי

en: Retina iPad Startup Screens
he_IL: מסך פתיחה באייפד עם מסך רטינה

en: Retina iPhone Startup Screen
he_IL: מסך פתיחה עבור אייפון עם מסך רטינה

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search this website
he_IL: חפש באתר

en: Secondary Menu Title
he_IL: כותרת תפריט משני

en: Secondary menu title (if used)
he_IL: כותרת תפריט משני (אם בשימוש)

en: Select from WordPress pages
he_IL: בחר בעמודי WordPress

en: Service
he_IL: שירות

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Setup
he_IL: הגדרות

en: Share
he_IL: שתף

en: Sharing
he_IL: שיתןף

en: Sharing links location
he_IL: מיקום לינקים עבור שיתוף

en: Show a notice message for iPhone, iPod touch & iPad visitors about my Web-App
he_IL: הצג הודעת התראה עבור מבקרים הגולשים ממכשיר אייפון, אייפוד & אייפד אודות האפליקציית ה WEB שלי

en: Show comments on pages
he_IL: הצג תגובות בעמודים

en: Show custom post taxonomy
he_IL: הצג taxonomy עבור כתבה מותאמת אישית

en: Show latest posts
he_IL: הראה כתבות אחרונות

en: Show load times and query counts in the footer
he_IL: הראה את זמן הטעינה ומספר השאילתות בכותרת התחתונה

en: Show only specific posts
he_IL: הראה רק כתבות ספציפיות

en: Show post author
he_IL: הצג את מחבר הכתבה

en: Show post categories and tags
he_IL: הצג את קטגוריות וטגיות הכתבה

en: Show posts from a specific category
he_IL: הראה כתבות מקטגוריות ספציפיות

en: Show posts from a specific tag
he_IL: הראה כתבות מטגיות ספציפיות

en: Show sharing links
he_IL: הראה לינקים לשיתוף

en: Show switch link in mobile view
he_IL: הצג לינק למעבר בין האתר הרגיל לאתר לנייד באתר הנייד

en: Show tab bar
he_IL: הצג את ה tab bar

en: Show/Hide
he_IL: הצג/הסתר

en: Shows after the featured slider (if enabled), and before your home page's content. HTML allowed.
he_IL: מוצג לאחר ה slider (אם מאופשר), ולפני תוכן דף הבית. שימוש ב HTML אפשרי.

en: Single posts
he_IL: כתבה בודדת

en: Site Logo
he_IL: לוגו האתר

en: Site Menu (Pulldown)
he_IL: תפריט האתר (משוך כלפי מטה)

en: Site Title & Byline
he_IL: כותרת וחתימת האתר

en: Smart App Banner
he_IL: באנר אפליקציה חכם

en: Social network colors
he_IL: צבעי רשתות חברתיות

en: Static pages
he_IL: עמוד סטאטי

en: Support Forums
he_IL: פורם תמיכה

en: Switch To Mobile Version
he_IL: עבור לאתר המותאם לטלפון

en: Tab-bar shows categories or tags
he_IL: Tab-bar יציג קטגוריות או תוויות

en: Tablets
he_IL: טאבלטים

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Tags &rsaquo; %s
he_IL: תגיות &rsaquo; %s

en: Tags only
he_IL: תגיות בלבד

en: Template tag
he_IL: תגית ערכת נושא

en: The WPtouch Pro admin panel &amp; supported themes will be shown in this locale.
he_IL: פנל האדמין עבור WPtouch Pro &amp; ערכות נושא נתמכות יוצגו במיקום זה.

en: The bravenewcode.com server can’t seem to authorize your E-Mail address and License Key. It’s not your fault.
he_IL: השרת bravenewcode.com אינו יכול לאשר את כתובת הדוא"ל והרישיון שלך. זו לא אשמתך.

en: The bravenewcode.com server rejected your E-Mail address and/or License Key. Please check they are correct and try again.
he_IL: השרת של bravenewcode.com דחה את כתובת הדוא"ל שלך ו/או את הרישיון. בדוק שנית אם הם נכונים ונסה שוב.

en: The bravenewcode.com server says you’ve used all your activations. What do you want to do?
he_IL: השרת bravenewcode.com אומר שניצלת את כל הרישיונות שיש ברשותך, מה ברצונך לעשות

en: The easy way to create great mobile experiences with your WordPress website.
he_IL: הדרך הקלה ביותר ליצור חווית שימוש נהדרת במכשירים ניידים עבור אתר ה WordPress שלך.

en: The post or page you requested is no longer available.
he_IL: הכתבה או העמוד המבוקש לא זמין

en: The server seems confused.
he_IL: השרת נראה מבולבל.

en: Theme Colors
he_IL: צבעי ערכת נושא

en: Theme Footer
he_IL: כותרת תחתונה של ערכת הנושא

en: Theme Menus
he_IL: תפריט ערכת נושא

en: Theme Options
he_IL: הגדרות ערכת נושא

en: Theme Preview
he_IL: תצוגה מגדימה של ערכת הנושא

en: Theme Preview requires Chrome or Safari.
he_IL: תצוגה מקדימה דורשת דפדן Chrome או ספארי

en: Theme background
he_IL: רקע עבור ערכת נושא

en: Theme colors
he_IL: צבעי ערכת נושא

en: Theme location
he_IL: מיקום ערכת הנושא

en: Theme location: %s
he_IL: מיקום ערכת הנושא: %s

en: Themes
he_IL: ערכות נושא

en: There is a temporary issue retrieving the change-log.  Please try again later.
he_IL: זוהי תקלה זמנית, מאחזר את קובץ יומן שינויים. אנא נסה מאוחר יותר.

en: This copy of %s is currently unlicensed!
he_IL: העותק של %s ללא רישיון!

en: This copy of WPtouch Pro is unlicensed! Please %sactivate your license%s, or %spurchase a license%s to enable automatic updates and full product support from us!
he_IL: העותק הזה של Wptouch Pro הוא ללא רישיון! בבקש %sאקטב את הרישיון שלך%s או %sרכוש רישיון%s כדי לאפשר קבלת עדכונים אוטומטים ותמיכה מלאה מאתנו!

en: This copy of WPtouch Pro is unlicensed! Please contact the site administrator regarding product licensing.
he_IL: העותק הזה של WPtouch Pro הוא ללא רישיון. אנא צור קשר עם מנהל האתר בדבר רישיון עבור המוצר.

en: This installation of WPtouch Pro is currently unlicensed.
he_IL: התקנה זו של WPtouch Pro כרגע ללא רישיון

en: This may be required for desktop themes with unique features that are not showing when WPtouch Pro is active.
he_IL: זה עשוי להידרש עבור ערכות נושא של האתר הרגיל בעלי תכונות מיוחדות אשר לא מופיעים כאשר WPtouch Pro פעיל.

en: This plugin may not work correctly in WPtouch Pro, and should be disabled in the Plugin Compatibility section.
he_IL: תוסף זה יכול לא לעבוד בצורה תקינה ב WPtouch Pro, עליך לבטל אותו באזור תאימות התוספים

en: This theme supports %s devices
he_IL: ערכת נושא זו תומכת ב %s מכשירים

en: This will reset all WPtouch Pro menu and icon settings.
    Are you sure?
he_IL: פעולה זו תאפס את הגדרות התפריט והאייקונים. 
    אתה בטוח ?

en: This will reset all WPtouch Pro settings.
    Are you sure?
he_IL: פעולה זו תאפס את כל ההגדרות של WPtouch Pro. 
    האם אתה בטוח ?

en: Tiled Background Image
he_IL: תמונת רקע רציפה

en: Toggle Menu
he_IL: כפתור תרפיט

en: Too many cooks in the kitchen!
he_IL: יותר מדי טבחים במטבח!

en: Tools &amp; Debug
he_IL: כלים &amp; ניפוי שגיאות

en: Translate and create new files
he_IL: תרגם וצור קבצים חדשים

en: Trash
he_IL: פח אשפה

en: Try to include desktop theme functions.php file
he_IL: נסה לצרף את הקובץ functions.php מערכת הנושא של האתר הרגיל

en: Tweet
he_IL: ציוץ

en: Tweets
he_IL: ציוצים

en: Twitter account to use for Tweet display
he_IL: חשבון טוויטר לשימוש עבור הצגת הציוצים

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: URL to a custom CSS file to load
he_IL: לינק עבור קובץ CSS מותאם אישית

en: URL to your Facebook page
he_IL: כתובת עבור עמוד הפייסבוק שלך

en: URL to your Google+ profile
he_IL: כתובת עבור פרופיל גוגל+ שלך

en: URL to your Twitter profile
he_IL: כתובת פרופיל טוויטר שלך

en: URLs to ignore in Web-App Mode
he_IL: כתובות אשר יש להתעלם מהם במצב אפליקציית WEB

en: Undo
he_IL: בטל

en: Unlicensed Install
he_IL: עותק ללא רישיון

en: Upgrade My License
he_IL: שדרג את הרישיון שלי

en: Upload
he_IL: העלאה

en: Upload Complete!
he_IL: ההעלה הסתיימה בהצלחה!

en: Upload Icon
he_IL: העלה אייקון

en: Uploaded Icons
he_IL: אייקונים שהועלו

en: Use infinite scrolling for blog
he_IL: השתמש בגלילה אין סופית עבור בלוג

en: Use jQuery 2.0 in themes (faster for mobile devices) instead of WordPress' version
he_IL: השתמש ב jQuery 2.0 בערכות נושא (מהיר יותר עבור מכשירים ניידים) במקום הגרסה שקיימת ב WordPress

en: Use menu icons
he_IL: השתמש באייקון תפריט

en: Use rounded corners
he_IL: השתמש בפינות מעוגלות

en: Useful if you have specific compatibility CSS you need to add.
he_IL: שימושי אם תרצה להוסיף CSS ספציפי לתאימות .

en: User-agents (line separated)
he_IL: User-agents (מופרד על ידי שורות)

en: Version %s
he_IL: גרסה %s

en: Video Handling
he_IL: טיפול בווידאו

en: View Debug File
he_IL: הצג קובץ ניפוי שגיאות

en: WPtouch News
he_IL: חדשות WPtouch

en: WPtouch Pro 3 cannot co-exist with WPtouch 1.x. Disable it first in the WordPress Plugins settings.
he_IL:  3WPtouch Pro לא יכול להתקיים במכביל עם WPtouch 1.x. נטרל אותו תחילה מתפריט התוספים של WordPress .

en: WPtouch Pro 3 cannot co-exist with WPtouch Pro 2.x. Disable it first in the WordPress Plugins settings.
he_IL:  3WPtouch Pro לא יכול להתקיים במכביל עם WPtouch Pro 2.x. נטרל אותו תחילה מתפריט התוספים של WordPress .

en: WPtouch Pro Changelog
he_IL: יומן רישום שינויים עבור WPtouch Pro

en: WPtouch Pro Help & Account Links
he_IL: עזרה עבור WPtouch Pro & קישור לחשבון

en: WPtouch Pro backups your settings each time they are saved.
he_IL: WPtouch Pro מגבה את ההגדרות שלך בכל פעם שהם נשמרים.

en: WPtouch Pro landing page
he_IL: העמוד הראשי שאליו יגיעו הגולשים לאתר עבור WPtouch Pro

en: WPtouch Pro prefers pretty permalinks to be enabled within WordPress.
he_IL: WPtouch Pro מעדיף מבנה קישורים יפים שיהיו פעילים ב WordPress

en: WPtouch Pro site title
he_IL: כותרת אתר WPtouch Pro

en: WPtouch Pro will be active when any of the following user-agent combinations are matched
he_IL: WPtouch Pro יופעל כאשר כל אחד מהקומבינציות של ה user-agent יהיה קיים

en: WPtouch Pro will not work fully in safe mode.
he_IL: WPtouch Pro לא יעבוד בצורה מלאה במצב בטוח.

en: WPtouch loads the last visited page or post for visitors in Web-App Mode.
he_IL: WPtouch טוען את הדף או הכתבה שנצפתה לאחרונה למבקרים במצב אפליקציית WEB .

en: WPtouch shows a notice bubble on 1st visit letting users know about your Web-App enabled website on iOS devices.
he_IL: WPtouch מציג בלון התראה בביקור הראשון אשר מודיע למשתמש אודות אפשרות שימוש באפליקציית WEB עבור האתר שלך במכשירי iOS

en: Web-App Mode
he_IL: מצב אפליקציית WEB

en: Website
he_IL: אתר

en: When unchecked, %s will be disabled for users viewing your WPtouch Pro theme.
he_IL: כאשר לא נבחר, %s לא יהיה פעיל עבור משתמשים הצופים בערכת הנושא שלך עבור WPtouch Pro.

en: When visitors bookmark your website, this will be the title shown.
he_IL: כאשר מבקרים יוסיפו את האתר שלך למועדפים , זאת תהיה הכותרת שתוצג

en: Will apply the effect overtop of any background image you upload.
he_IL: יחל האפקט מעל לכל תמונת רקע אשר תעלה.

en: Will show Facebook, Twitter, Google+ and Email buttons on single posts.
he_IL: הצגת כפתורי פייסבוק, טוויטר, גוגל+ ודוא"ל בגוף הכתבה.

en: Will show WPtouch Pro in desktop browsers for logged in admin users.
he_IL: WPtouch Pro יוצג בדפדפנים הרגילים עבור משתמשים מחוברים עם הרשאת אדמין.

en: Will show toggle buttons in the theme's footer allowing users to switch to your desktop theme. Is not shown in Web-App Mode.
he_IL: יציג כפתור בכותרת תחתונה של ערכת הנושא המאפשר למשתמשים לעבור לאתר הרגיל. לא יוצג במצב אפליקציית WEB .

en: WordPress Page
he_IL: עמוד WordPress

en: WordPress Pages
he_IL: עמוד WordPress

en: WordPress Plugins
he_IL: תוספי WordPress

en: Written by %s
he_IL: נכתב על ידי %s

en: You can add custom footer content that will be displayed below the switch link.
he_IL: יש באפשרותך להוסיף תוכן מותאם אישית בכותרת תחתונה אשר יופיע מתחת לכפתור המעבר בין האתר הרגיל לאתר המותאם לנייד

en: You don't have any custom icons yet.
he_IL: אין ברשותך אייקונים מותאמים אישית.

en: You must be %slogged in%s to post a comment.
he_IL: אתה חייב להיות %sמחובר%s כדי להגיב.

en: You searched for "%s"
he_IL: החיפוש שלך עבור "%s"

en: Your Server Configuration
he_IL: הגדרות השרת שלך

en: Your active plugin list is refreshing
he_IL: רשימת ה plugin הפעילים שלך מתעדכנת

en: Your app's unique identifier. Find your ID from the iTunes Link Maker: Search for your app. In the link it provides, your app ID is the nine-digit number in between id and ?mt. For example Angry Birds's ID is 343200656.
he_IL: מזהה ייחודי עבור האפליקציה שלך. מצא את הזיהוי שלך מה iTunes Link Maker: בצע חיפוש עבור האפליקציה שלך. בלינק המתקבל, זיהוי האפליקציה שלך נמצא במספר בן 9 הספרות אשר נמצא בין id ו ?mt . לדוגמא הזיהוי של Angry Birds הוא 343200656 .

en: Your regular theme will be shown to 1st time mobile visitors.
he_IL: ערכת נושא הרגילה שלך תוצג למבקים באתר בפעם הראשונה.

en: [device] and [icon] are dynamic and used to determine the device and iOS version. Do not remove these from your message.
he_IL: [device] ו [icon] הם דינמיים ומשמשים לזיהוי דגם המכשיר וגרסת iOS. אל תסיר אותם מתוכן ההודעה שלך.

en: applies to all unset icons
he_IL: החל עבור כל האייקונים שלא הוגדרו

en: by
he_IL: על ידי

en: by %s
he_IL: נכתב על ידי %s

en: comments are closed
he_IL: אזור התגובות סגור

en: desktop
he_IL: אתר האינטרנט

en: drag icon here to reset
he_IL: גרור את האייקון לכאן כדי לאפס

en: iPad
he_IL: אייפד

en: iPad Mini and iPad Startup Screens
he_IL: מסך פתיחה באייפד מיני ואייפד רגיל

en: iPad Retina
he_IL: אייפד עם מסך רטינה

en: iPhone 5 Startup Screen
he_IL: מסך פתיחה באייפון 5

en: iPhone Startup Screen
he_IL: מסך פתיחה באייפון

en: iPhone/Android
he_IL: אייפון/אנדרואיד

en: iPhone/Android Retina
he_IL: אייפון/אנדראויד עם מסך רטינה

en: jQuery 2.0 is significantly smaller and faster than previous jQuery versions - may cause problems with other plugins, use carefully.
he_IL: jQuery 2.0 משמעותית קטן יותר ומהיר יותר מגרסאות קודמות - יכול לגרום לבעיות עם תוספים אחרים, השתמשו באפשרות זו בזהירות.

en: menu
he_IL: תפריט

en: mobile
he_IL: אתר מותאם לנייד

en: newer posts
he_IL: כתבות חדשות

en: next in gallery &raquo;
he_IL: הבא בגלרייה &raquo;

en: next post
he_IL: הכתבה הבאה

en: no responses
he_IL: אין תגובות

en: older posts
he_IL: כתבות קודמות

en: previous post
he_IL: הכתבה הקודמת

en: search
he_IL: חיפוש

en: search results for '%s'
he_IL: תוצאות חיפוש עבור '%s'

en: search this website
he_IL: חפש באתר

en: smartphone
he_IL: סמארטפון

en: tablet
he_IL: טאבלט

en: the notice message will be shown again for visitors
he_IL: ההתראה תוצג בשנית עבור מבקרים
